Jump to content
Дигитален Форум
  • Сигнализират полицията за кражба на заграждения до автобусна спирка на ул. Владивосток

       (0 отзива)

    в Пловдив
    Само час-два оцеляха преградните пана, възпиращи движението на автомобили от малка пътна отсечка без изход към ул. „Владивосток“. За това алармираха от общинското предприятие „Организация и контрол на транспорта“. Загражденията са били поставени по искане на живеещите на ул. „Чернишевски“ 17, които са заявили своите притеснения, че  малката тупикова улица покрай блока им се е превърнала в пряк път за колите към „Владивосток“. „Направихме проверка на място. Установихме, че хората са прави. Само на метри има автобусна спирка и излизането от тупика към улицата – въпреки забраната и монтираните пътни знаци, е много опасно. Затова поставихме загражденията“, съобщи директорът на „Организация и контрол на транспорта Георги Стоилов. Случката е от вторник, но тази сутрин е получен видеоклип, от който може да се установи нарушителят. Двете пана от заграждението не просто са преместени, но изобщо липсват. „Всичко  по случая изпращаме на полицията. Възможно най-скоро отново възстановяваме загражденията“, каза Стоилов. За случилото се веднага е уведомен заместник-кметът по транспорт Тодор Чонов. Той коментира, че очаква виновникът да бъде установен и понесе своята отговорност. По думите му, най-доброто противодействие на вандалските прояви, сред които са и особено зачестилите  напоследък посегателства върху заслоните на автобусните спирки, е обществената непримиримост. „Ако някой стане свидетел на […]

    Прочети цялото съдържание


    User Feedback

    Няма отзиви за показване.


×
×
  • Create New...