Jump to content
  • Локомотив Пловдив завърши наравно 1:1 при гостуването си на ЦСКА 1948

(0 отзива)

в Пловдив
    Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) завърши наравно 1:1 с ЦСКА 1948 в 15-тия кръг на Първа лига. „Червените“ поведоха чрез Русев, а „черно-белите“ стигнаха до точката след гол от дузпа на Джовани. Първата добра възможност дойде в 3-ата минута. Джовани стреля от дистанция, но вратарят на “червените” се намеси. В 11-ата минута Елитон засече с глава центриране от дясно, Динко Хоркаш се намеси и изби. Малко по-късно Педриньо стреля директно от пряк свободен удар, вратарят на Локомотив отново бе на мястото си. В 15-ата минута ЦСКА 1948 поведе в резултата. Георги Русев стреля от границата на наказателното поле и даде преднина на своя тим за 1:0. В края на първата част Гурища препъна Джовани в наказателното поле и Ивайло Стоянов посочи бялата точка. Именно бразилецът застана зад топката и с хладнокръвен удар изравни за 1:1. В добавеното време на първата част Локомотив можеше да осъществи пълен обрат. Алфа Конте получи извеждащо подаване и имаше опция да комбинира с Георги Минчев, но вместо това реши да шутира, топката мина над целта. Първият изстрел след почивката бе дело на Алфа Конте, но не намери очертанията. В 51-ата минута Дион центрира към наказателното поле, където Георги Минчев отклони топката към Конте, като ударът […]